סיור בקולוסיאום עם משקפי VR (מציאות מדומה)

אופציה 1

הסיורים מתקיימים מחוץ לקולוסאום עצמו, סעו אחורה בזמן וגלו את אחד המונומנטים הגדולים ביותר של האימפריה הרומית. חווה את הקולוסיאום מנקודת מבט אחרת באמצעות שחזור תלת מימד ומדריך שמע משולב.

הסתובבו בכיכר ובתוך הזירה שבה נלחמו פעם אריות מסוכנים וגלדיאטורים חזקים על הבידור של אזרחי רומא. חקור את החלק הסודי ביותר של האמפיתיאטרון, פלאביו, המסדרונות התת-קרקעיים שבהם סידרו המשחות את המופע. כל המידע ההיסטורי מסופק על ידי אוניברסיטה איטלקית ידועה.

נק' מפגש: קשת קונסטנטינוס (צד של הקולוסיאום). הצוות יחזיק עליו דגל שחור שאומר "המציאות המדומה של הקולוסיאום – נקודת מפגש עתיקה ואחרונה".

אופציה 2

חווה את אחד המונומנטים המרשימים ביותר של רומא העתיקה מנקודת מבט חדשה בסיור מציאות מדומה בקולוסיאום. חקור את הבניין האגדי באמצעות שחזורים היסטוריים תלת מימדיים מונפשים ואינטראקטיביים, בשילוב עם אודיו רב לשוני ורקעים מוזיקליים הרואיים.

פגוש את המדריך שלך כדי לאסוף את כרטיס הדילוג על התור ואוזניות Oculus VR (מציאות מדומה) המתקדמת.

לאחר מכן, לכו בעקבות הקיסרים, הגלדיאטורים והאזרחים הרומאים שימלאו את הזירה כדי לצפות במחזות מקפיאי הדם של האימפריה הרומית. חווה את שאגת האריות והגלדיאטורים האכזריים בלחימה בזמן שהאנדרטה מתעוררת לחיים לנגד עיניך.

גשו לאזורים שונים של הסמל האדיר הזה של רומא, כולל הפסל החיצוני של נירון והקומות העליונות בהן ישבו ההמונים.

לווה את המדריך שלך לקומת הקרקע כדי להשלים את משלחת המציאות המדומה שלך, ולחוות את האזורים התת-קרקעיים המסתוריים (ובדרך כלל לא ידועים לתיירים) כדי לראות את העבדים מסתובבים בשקט כשהם מתכוננים להפוך כל מופע להצלחה.

השתמש במשקפי ה-VR שלך, סע במסדרונות שונים וראה גלדיאטורים מתכוננים לצאת לקרב. קבלו מבט טוב על שחזור מפורט של המנוף (בדרך כלל בלתי נראה למבקרים) ששימשו להקרין פתאום חיות לזירה ועוד הרבה יותר.

משך הפעילות: כשעתיים

מה זה כולל?

  • מדריך דובר אנגלית או איטלקית
  • כרטיס כניסה לדלג על התור לקולוסיאום, הפורום הרומי וגבעת הפלטין
  • אוזניות VR של Oculus עם פרשנות שמע באנגלית, ספרדית, פורטוגזית, גרמנית, צרפתית או איטלקית (בהתאם לבחירתך במהלך תהליך ההזמנה)
  • עוזר לאוזניות VR
  • ביטוח צד ג'
  • חווית המציאות המדומה מתקיימת מבחוץ מטעמי ביטחון.

נקודת מפגש: נפגש ליד קשת קונסטנטינוס בצד הקולוסיאום. חפשו את הצוות עם דגל שחור עם "מציאות מדומה של קולוסאום" ושם השותף המקומי עליו.

אופציה 3

התחילו בחוויית מציאות מדומה, ראו את השחזור של הקולוסיאום בתצוגה תלת מימדית עם אוזניות משולבות של מציאות מדומה עם פרשנות שמע באנגלית (30 דקות).

לאחר מכן השתמשו בכרטיס כניסה לדלג על התור כדי להיכנס לקולוסיאום. הכינו את המצלמות שלכם, הנוף הזה מושלם לתמונה.

בדוק את האמפיתיאטרון הרומי הגדול ביותר שבו 60,000 צופים צורחים צפו באלופים האהובים עליהם נלחמים ביריביהם עד מוות. מכאן אפשר אפילו לראות את שמות האצילים הרומאים מגולפים בחלק מהמושבים ממש מעל רצפת הזירה.

למד על משחקי ציד של חיות בר וכיצד נוצרו "אפקטים מיוחדים" עם מערכת מכונות גאונית. עלו למפלס הראשון והשני של הקולוסיאום. ראה היכן נהגו לשבת האזרחים העשירים ביותר של רומא לצפות במשחקי גלדיאטורים.

לאחר הביקור בקולוסיאום, תקבלו את הכניסה לפורום הרומי ולגבעת הפלטין או שיתנו לכם את הכרטיס שתקף ל-24 שעות כדי שתוכלו ללכת איך שתרצו.

נקודת המפגש נמצאת מול תחנת המטרו Colosseum, ליד הקיוסק הירוק. במפלס הרחוב (מפלס הקרקע)

מה כולל?

  1. כרטיס כניסה לקולוסיאום עם דלג על התור
  2. כרטיסי כניסה לפורום הרומי וגבעת פלטין
  3. חווית מציאות מדומה לקולוסיאום
Powered by GetYourGuide

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בקולוסיאום מתחילה כאן